812821473_17020

از نشان جدید نهضت مردمی پوستر انقلاب که با الهام از نماد مشت کوبنده ی حضرت امام و توسط استاد مسعود نجابتی طراحی شده است با حضور استاد علیرضاخالقی رونمایی شد.

رونمایی از نشان جدید، نرم افزار موبایلی و کتاب‌پوسترهای نهضت مردمی پوستر انقلاب در هفتمین پاتوق اصحاب هنر و رسانه‌ی خراسان رضوی، و با حضور هنرمندان پیشکسوت و جوان مشهدی برگزار شد.

roonamayilogojai2

رونمایی از نشان جدید، اپلیکیشن و ۵ کتاب‌پوستر تولیدی نهضت، توسط استاد علیرضا خالقی، هنرمند پیشکسوت مشهدی انجام گرفت. وی از هنرمندان موثر انقلاب در حوزه فیلم‌سازی و طراحی گرافیک مشهد است. استاد خالقی در مراسم رونمایی ضمن اشاره به تهاجم فرهنگی وسیعی که در حال حاضر کشور را تهدید می‌کند وظیفه‌ی نسل جدید انقلاب را بسیار با اهمیت و دشوار دانست.

roonamayilogojadidi6

سید‌ محمدرضا میری، دبیر نهضت مردمی پوستر انقلاب، در مورد نشان جدید نهضت که اثر استاد مسعود نجابتی است گفت: این نشان پس از حوصله‌ی فراوان و اتدهای متعدد توسط استاد نجابتی به نتیجه رسید، و با استفاده از نماد مشت کوبنده‌ی حضرت امام تمام حرفهایی که لازم بود درباره انقلاب در این نشان گفته شود، بیان شده. این مایه‌ی افتخار نهضت است که تصویر دست امام نشان و نماد این حرکت مردمی و انقلابی باشد.

roonamayilogojadidi4

وی همچنین پس از تشکر از طراحان و همسنگران نهضت در زمینه‌ی تولید کتاب‌پوسترها گفت: در حال حاضر۵ جلد کتاب‌پوستر موضوعی چاپ شده که حاصل تولیدات سالهای اخیر نهضت است و مابقی کتاب‌ها نیز در حال تولید می‌باشند. موضوعات کتابهای رونمایی شده در این مراسم شامل سرطان مصرف، انتطار انقلابی، سبک زندگی، رمی جمرات و ایران جوان می‌باشد.

roonamayilogojadidi3

وی در مورد نرم‌افزار موبایلی “پوستر انقلاب” نیز گفت: این نرم افزار دارای قابلیت نمایش پوسترها با دسته بندی‌های موضوعی، سال تولید و نیز امکان دانلود فایل قابل چاپ و به اشتراک گذاری آنها در جوامع مجازی می‌باشد. نمایش اخبار، آخرین محصولات و عضوگیری برای سایت نهضت از سایر قابلیت‌های این اپلیکیشن است. اپلیکیشن موبایلی نهضت که در آینده بروزرسانی نیز خواهد شد بزودی از طریق نرم افزار بازار در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت. این اپلیکیشن توسط شرکت سروش مهر رضوان تولید شده است.

roonamayilogojadidi1

8f14e45fceea167a5a36dedd4bea2543

 

(۰)(۱)٠  نظر

نظر دهید
- در نظر دادن به شخصيت ديگران احترام بگذاريد.
- به همان صورت نظر بدهيد كه دوست داريد درمورد شما نظر داده شود.
- خلاق باشيد و با روحيه‌ى مثبت و اثرگذار در مباحث شركت كنيد.
- نظر شما به منزله امضاي شماست، سعي کنيد امضايتان زيبا باشد.
- ديدگاه هاى مندرج در سايت، لزوما بيانگر ديدگاه آیه نيست.